WM Woman TV Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 3.9
Yorum Yap

2018 yılın ekim ayı içerisinde hayatımıza giren WM TV ülkemizde içerik olarak sadece kadınlara yönelik yayın yapan ilk tv kanalı olma özelliğine sahiptir. Woman TV’nin yayın koordinesini ve proje danışmanlığını yapan kişi NTV ve CNN Türk’ten tanıdığımız Ali Güven’dir Proje halinde iken sosyal medya da sadece kadınlara yönelik yayın yapması özelliğinden ötürü eleştirilere sahip olan WM TV açıldıktan kısa bir süre sonra özellikle farklı yayın içeriğinden ötürü sevilen ve izlenen bir kanal olmayı başarmıştır. Dijital platformlarda yayın hizmeti sunan birçok oluşumun içerisinde olmasından ötürü ülkemizde izlenme seviyesini belli bir  seviyeye çıkarmıştır. Kanal yönetimi henüz yeni bir oluşum olmasından ötürü önümüzdeki süreçlerde bir birinden kaliteli programlar ile kadınların bir numaralı kanalı haline geleceklerini belirtiyorlar.

Kadınların TV Alışkanlıklarına Yeni Bir Soluk Getirecek!

Woman TV yayın hayatına başladığında slogan olarak Kadınların TV Alışkanlıkları Değişecek algısından yola çıkarak giriş yaptılar TV saf kadınlara yönelik olarak sunduğu içeriklerde; kadın sağlığı, tıp, ekonomi, tasarım, moda, Hukuk, sanat, güzellik, evcil hayvan dostlarımız ve iş dünyası konularında son derece kaliteli programlar ile muhteşem içerikler sunmayı hedefliyor. Hedef kitle kadınlar olduğu için program içeriklerinde konu ve konuk seçimlerinde de pozitif bir ayrımcılık yapıldığını söylemek mümkün.

WM TV sabah, gün ortası ve akşam kuşaklarında belirtilen alanlarda tamamen kadınların aydınlanması, kendilerini geliştirmesi, iş yaşamında ön plana çıkmalarına yönelik içerikler sunmaya devam edecektir. WM TV henüz hd yayın yapmadığı için görüntü anlamında eleştirilere sebep olsa da izlenmesi anlamında bir sıkıntı bulunmamaktadır. Sitemiz üzerinden kesintisiz bir şekilde Woman TV izleyebilirsiniz.

WM TV ile ilgili aramalar: WM tv canlı izle, wm tv hd seyret, wm tv canlı yayın akışı, wm tv ücretsiz izle, wm tv bedava seyret, mobil wm tv izle, telefondan em tv canlı izle,