Uçankuş Tv Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 4.7
Yorum Yap

Magazinel içerik yönüyle ülkemizde ilk olma özelliğine sahip olan Uçankuş TV 2015 yılının eylül ayında kurularak yayın hayatına başlamıştır. Kanalın Kuruculuğunu Magazin programları denildiği zaman ilk akla gelen isimlerden biri olan Can Tanrıyar yapmıştır. Can Tanrıyar başta Show Tv olmak üzere ülkemizde birçok ulusal kanalda magazin programlarının yapımcılığını üstlenmiş ve yüksek izlenme oranlarına sahip olan magazin içeriklerinde hep ilk sıralarda kendine yer bulmuştur.

Can Tanrıyar’ın ismini en fazla duyduğumuz program ülkemizde magazin denilince akla gelen ilk programlardan biri olan Televole olmuştur. Can Tanrıyar’ı Petek Dinçöz ile yaşadığı evlilik ve sonrasındaki boşanma süreci ile hatırlıyoruz. Genelde programlarda çok ön plana çıkmayı sevmeyen arka planda yöneticilik görevini yerine getiren bir kişidir.

Uçankuş TV Ülkemizde İlk Magazin Yaşam İçerikli Kanaldır.

Uçankuş tv yaşam ve magazin içeriğini temele alan özelliği ile diğer tv kanallarından ok farklı bir yöne sahiptir. Ülkemizde haberlerden sıkılan ve gündemin sıradan ve insanı üzen yapısından kaçarak eğlence, yaşam, magazin gibi içerikler ile eğlenceli zaman geçirmek isteyenler için Uçankuş TV gerçekten de önemli bir liman olmuştur. Temeli Can Tanrıyar tarafından atılmış olsa da kanalın asıl yürütücüleri Can Tanrıyar’ın çocukları olan Oğulcan ve Anılcan Tanrıyar’dır. Sizlerde stres ve gerilimden uzaklaşarak eğlenceye kendinizi atmak istiyorsanuz Uçankuş TV sizin için çok iyi bir seçenek olacaktır. Uçankuş TV’yi sitemiz üzerinden hd donmadan yüksek görüntü kalitesi ile izleyebilirsiniz. izlerken sizlere iyi seyirler dileriz.

Uçankuş TV ile ilgili yapılan aranmalar: Uçankuş tv hd izle, uçankuş tv donmadan seyret, uçankuş tv yayın akışı, mobil uçankuş tv izle, telefondan uçankuş canlı yayın izle, ücretsiz uçankuş tv izle