Star TV Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 3.7
Yorum Yap

1989 yılında yayın hayatına başlamak için ilk adımları atan Star TV ülkemizde yayın hayatına katılan ilk özel televizyon olma özelliğine sahiptir. Doğan Holding bünyesinde 50.000 İsviçre Frangı sermaye ile kurulan TV kanalı ilk deneme yayınları sonrasında 1990 yılında ulusal bazda yayın yapmaya başlamıştır. Magic Box Incorporated AG alt yapısı bünyesinde faaliyetlerini gerçekleştiren TV kanalımız isim hakkını elinde bulunduran ve Türkiye Temsilciliğini gerçekleştiren Magic Box Incorporated AG yani dolaylı olarak yönetim kurulu başkanı Cem Uzan tarafından idare edilmekteydi. Türkiye’nin ilk özel TV kanalı olması dolayısıyla farklı bir yayın algısı ile hareket eden Star TV genelde yabancı film ve dizileri Türkçe seslendirme ile izleyicilere sunmuştur. İlerleyen zamanlarda ise ulusal anlamda geçerliliği olan ülkemizin en önemli TV kanallarından biri olmuştur.

Doğan Holding, Cem Uzan ve Sonrasında Doğuş Holding

2011 Senesinde ülkemizde Medya alanında önemli yatırımları olan Doğuş yayın grubuna satışı gerçekleştirilen Star TV halen ilk günkü heyecan, deneyim ve kalite ile yayıncılık ilkelerine uygun şekilde hizmetlerini sürdürmektedir. Star TV dönem dönem dizleri başta olmak üzere haber programları, kadın programları, gün ortası kuşakları ve genel izleyici kitlesine hitap eden çok güzel içerikleri ile ülkemizde izlenme deneyimi yüksek kanallarımızın başında gelmektedir. Son yıllara kadar futbol severler için de özel bir yere sahip olan Star TV özellikle şampiyonlar ligi denildiği zaman akla gelen ilk kanaldır. Zira uzun yıllar boyunca Star TV ülkemizde şampiyonlar ligi heyecanını bizlere en güzel şekilde ulaştırmıştır.

Star TV ile ilgili yapılan aramalar: Star TV HD izle, canlı star tv izle, ücretsiz donmadan star tv izle, star tv yayın akışında ne var, star tv seyret, mobil star tv izle, online star tv bedava seyret