Kanal D Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 3.3
Yorum Yap

Ülkemizde yayın yapan ulusal kanallar içerisinde en eski ve en köklü kanallardan biri olan Kanal D 19 Aralık 1993 yılında kurularak faaliyetlerine test yayını ile başlamıştır. 1994 senesinde ise İstanbul, Azerbaycan ve KKTC’de ulusal ve uluslararası yayın hayatına tam olarak başlamıştır.  Merkezi İstanbul Bağcılar’da bulunmaktadır. O dönem Kanal D’nin sahibi Doğan Holding yönetim kurulu başkanı Aydın Doğan’dı. Doğan Medya yayın grubu içerisinde en popüler tv kanalı konumunda bulunan Kanal D, Yay Sat Doğan Medya yayın grubu tarafından 2018 yılında Demirören yayın grubuna satılarak el değiştirmiştir. Kanal D İle birlikte CNN Türk, Tv2, Dream TV, Dream Türk, Hürriyet, Posta, Fanatik, Hürriyet Daily News, TME, Doğan Burda Dergi, Doğan Egmont, Doğan Kitap, Dergi Pazarlama ve Planlama da Demirören grubu tarafından alınmıştır. Bu anlaşma neticesinde 1 milyar Yüz milyon dolarlık bir al sat işlemi yapıldığı Kap’a bildirilmişti.

Kanal D Dizleri En Çok İzlenen Diziler Arasında

Yıllar içerisinde belli bir çizgiye sahip olan Kanal D özellikle Dizileri ile ön plana çıkmıştır. Dünyada yankı uyandıran büyük dizi projelerini bünyesinde barındıran Kanal D, isim hakkını aldığı diziler ile dünya genelinde de en çok tanınan Tv kanallarımızın başında yer almıştır. Kanal D haber yine TV kanalları içerisinde tarafsız yayın yapan ülke gerçeklerini gözler önüne seren en önemli haber bültenlerinden biriydi. Ülkemizde HD olarak yayın yapan ilk kanallardan biri olma özelliine sahip olan Kanal D ilkleri teknolojik olarak kullanma konusunda da son derece yenilikçi bir yapıya sahiptir. Kanal D yayın içeriklerini yayın akışını ve kanal D’de bulunan her şeyi 7/24  kesintisiz olarak sitemizden takip edebilirsiniz. Legal olarak izleyeceğiniz için hiçbir donma yaşamayacaksınız. İyi seyirler dileriz…

Kanal D İle İlgili yapılan Aramalar: Kanal D İzle, HD Kanal D Seyret, Bedava donmadan kanal d izle, kanal d dizileri izle, kanal d yayın akışı, kesintisiz kanal d tv haber izle.