Haber Global Canlı İzle

2019
Ortalama Puan : 5.0
Yorum Yap

Haber Global Azerbaycan patentli bir oluşum olup Global yayın medya grubu tarafından ülkemizde yayın hayatına başlamıştır. 2018 yılında yayın hayatına başlayan haber global içerik olarak adından da anlaşılacağı üzere dünya genelini ilgilendiren haber içeriklerini izleyicilerine sunmaktadır. Haber Globalı diğer haber sitelerinden ayıran bir diğer özellikte içerik olarak Türk dünyasına yönelik haberleri de sunmasıdır. Zaten ülkemize açılmasının ve yayın hayatına başlamasının en önemli sebebi budur. Global haber yayıncılık şuan ülkemizde çok geniş bir izleyici kitlesine ulaşmamıştır. Bunun sebebi tüm dijital platformlarda yayın hayatına başlamamasından kaynaklanmaktadır. Şirket önümüzdeki süreçte tüm digital platformlarda yer alarak ülkemizde çok fazla izlenmeye sahip olmayı amaçlamaktadır.

Haber Global İle Dünya Gündemine Sahip Olabilirsiniz.

Haber Global, Global Habercilik sloganı ile dünyanın aslında küçük olduğunu ve her noktasına ulaşılabilir olduğu vurgusunu yapmaktadır. Yani haber içeriklerine ulaşılacağı zaman geniş bir ajans ağı ile kısa süre içerisinde haberlere ulaşılmakta ve haberler tarafsız bir şekilde izleyicilere iletilmektedir. Global haber ülkemizde yayınlandığı ilk anlardan itibaren kalitesini göstermiş ve ulaşabileceği toplan kitleye ulaşabilecek maksimum verileri göstermiş ve izlenme oranları tatmin etmiştir. Global medya grubu önümüzdeki süreçte hem Türkiye’de hem Türki Cumhuriyetlerinde hem de diğer Avrupa ülkelerinde digital platformlarda kendine yer bularak çok daha yüksek izlenme oranlarını hedeflemektedir. Siz değerli kullanıcılarımız sitemiz üzerinden Global haber kanalını şifresiz olarak donmadan takip edebilirsiniz.

Global Haber ile ilgili aranmalar: Global Haber canlı izle, mobil global haber seyret, global haber canlı yayın akışı, ücretsiz global haber izle, telefondan global haber seyret, bedava blobal haber hd izle