Beyaz TV Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 3.1
Yorum Yap

TV yayın hayatına 2010 yılının 24 Mayısın’da başlayan Beyaz TV tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı bir isim olan eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melik Gökçek’in oğlu Osman Gökçek tarafından yönetilmektedir. Kanalın Genel Merkezi Ankara’da bulunmaktadır. 1080i HD görüntü kalitesinde yayın hayatına başlamış olan Beyaz TV haber ağırlıklı olmak üzere spor içerikleri ve kendine özgü dizileri ile her geçen gün artan bir izleyici kitlesine sahiptir. 2010 yılında bölgesel bir kanal olarak başlatan Beyaz TV 2014 yılında Ulusal bazda yayın hayatına başlamış ve yaygınlığını arttırmıştır.

Beyaz TV Yayın İçerikleri Nelerdir?

Kanal genel olarak haber ağırlıklı olmakla beraber spor, müzik, siyaset, belgeseli aktüel, yaşam ve din gibi içeriklerde özgün yayınlar yapmaktadır. Beyaz TV’yi diğer TV’lerden ayıran en önemli özellik ülkemizde daha önce yayınlanmış ve reyting rekorları kıran dizlerin yayınlanmasıdır. Bu diziler halen önemli bir izleyici kitlesine sahip olduğu için kanalın izlenme oranı da tatmin edici bir seviyededir. Beyaz TV’yi sembol haline getiren en önemli programlardan biri hiç kuşkusuz Beyaz TV spor programıdır. Beyaz TV Futbol hararetli tartışmaların arenası olurken dünyadan futbol maç özetleri ve yorumlar da kanalın tercih sebeplerinden biridir.

Beyaz TV ile ilgili yapılan aramalar: Beyaz tv izle, beyaz tv ücretsiz seyret, bedava donmadan beyaz tv izle, beyaz tv yayın akışı, beyaz tv mobil izle, beyaz tv futbol izle, online beyaz tv izle