24 TV Canlı İzle

2020
Ortalama Puan : 4.3
Yorum Yap

2007 Senesinde NTV’den de yakinen tanıdığımız TV dünyasının önemli isimlerinden biri olan Ethem Sancak’ın kurmuş olduğu 24 TV 2009 yılında Tevhit Karakaya’nın da ortaklığa girmesi ile birlikte iki başlı bir yönetim ile yönetilmiştir. Çizgisi çok fazla değişmeyen ve genel manada haber ağırlıklı yayın yapan kanal 2016 senesinde gelindiğinde el değiştirmiş ve Star Medya yayın grubu içerisinde yer alan kanallardan biri olmuştur. Bir dönem duraklama dönemine giren tv sektöründe çok kanal el değiştirmiş bu furyadan Yirmidört TV de nasibini almıştır. Ülke genelinde ulusal kanallara baktığımız zaman en çok izlenen kanalların haber ağırlıklı kanallar olduğunu söylememiz mümkündür. Bu yönü ile Dijital dünyanın hemen hemen her oluşumu içerisinde bulunan ve HD görüntü kalitesi ile yayın yapmakta olan 24 TV izlenme değerleri olarak da üst düzey bir izlenmeye sahiptir.

Tarafsız Güvenilir Haber İçerikleri İle Ön Plana Çıkıyor

24 TV kanalı tarafsız, güvenilir ve ilkeli yayın anlayışı ile ön plana çıkan haber kanallarımızdan biridir. Gün boyu haber içeriklerinde sabah kuşağı, öğlen kuşağı, akşam haberleri ve gece kuşağı ile devam eden sürekli güncel haber içeriklerinin yorumsuz bir şekilde sunulduğu bir mecradır. Haber programlarının yanında, siyasi tartışmalar ve yurdumuzu ilgilendiren konuların görüşüldüğü panaroma programları de Yirmidört tv’nin çok izlenen bir kanal olmasına sebep olmuştur. Bu kaliteli tv kanalını sitemiz üzerinden ücretsiz donmadan izleyebilirsiniz.

24 TV ile ilgili yapılan aranmalar: 24 TV canlı izle, mobil 24 tv seyret, 24 tv canlı yayın akışı, 24 tv donmadan ücretsiz izle, telefondan 24 tv izle, bedava hd 24 tv seyret,